Wiek
Cena za 1h.
Godziny
Wyjazdy
Języki
Wzrost
Waga
Biust
Kolor włosów
Striptiz
Masaż
Strój
Pocałunki
Trójkąt
Seks
Seks oralny
BDSM
Fetysz
wyczyść
filtry
Striptiz – moja pasja, twój relaks

Striptiz – moja pasja, twój relaks

Taniec erotyczny jest prawdziwą sztuką. Wiedzą to wszyscy ci, którzy bywają w klubach ze striptizem i potrafią odróżnić dobry występ od przeciętnego. Wprawdzie Polska to nie Paryż, który uchodzi za europejską stolicę striptizu, ale śmiało można stwierdzić, że w naszym kraju ta sfera ciągle się rozwija i prezentuje coraz wyższy poziom. Striptiz w nocnych klubach jest wspaniałą rozrywką dla jego klientów oraz sposobem na życie dla wielu dziewczyn.

Badacze są przekonani, że taniec erotyczny był znany już w starożytności. Służył zupełnie innym celom, niż obecnie. Wykonywany przez kobietę, miał za zadanie oczarować potencjalnego kandydata na męża. W XVIII i XIX wieku rozbierany taniec zaczął wstępować do teatru burleski i teatrów typu variete. Poprzez kabarety, bary, nocne kluby, agencje towarzyskie – striptiz stawał się coraz bardziej popularny, z sukcesem zdobywając szerokie grono zainteresowanych tym rodzajem rozrywki. Dzisiaj na stałe wpisał się w nocne życie każdego miasta i uchodzi za typowo męską formę relaksu.

Striptiz i jego odmiany
Tłumaczenie słowa striptease jest proste i jednoznaczne. Strip oznacza rozbieranie, a tease – drażnienie się z kimś. Dosłownie polega więc na powolnym rozbieraniu się w taki sposób, by publiczność nie mogła się doczekać następnego kroku i następnej zrzuconej części garderoby. Środkiem do wywołania podniecenia jest tu stopniowanie napięcia i taniec kobiecego ciała w rytm muzyki. Tym sposobem striptizerka musi zbudować gorącą atmosferę i swoimi ruchami wywołać podniecenie tak, by obserwujący ją goście nie mogli doczekać się momentu, w którym odkryje kolejny kawałek ciała.

Niezwykle widowiskową odmianą striptizu jest pole dance. Stanowi ono połączenie gimnastyki, akrobatyki, a nawet zawiera elementy baletu. Ten hipnotyzujący dla widza spektakl na rurze, wymaga od striptizerki ogromnej sprawności i siły. Pole dance stało się bardzo popularne na przestrzeni lat, nie tylko w formie pokazu erotycznego – organizowane są zawody krajowe oraz międzynarodowe w tej wymagającej sztuce tańca.

Do najbardziej znanych należy również lap dance. Ten zmysłowy taniec zrobi furorę na każdym wieczorze kawalerskim, ale także podczas regularnych występów striptizerek. Jest najbardziej ekscytującym, wywołującym lawiny podniecenia seansem, w którym tancerka znajduje się najbliżej klienta. Siedząc na jego kolanach, wykonuje ruchy przypominające stosunek płciowy; ociera się i wije – wywołuje tym pożądany efekt. Wszyscy klienci strip clubów uwielbiają lap dance za bardzo bliski kontakt z ciałem striptizerki.

Magia klubów nocnych czaruje swoimi wdziękami tak, że nie jest w stanie się jej oprzeć żaden mężczyzna. Striptiz fascynuje do tego stopnia, że każdy gość marzy o tym, by noc nie miała końca. Praktycznie większość strip clubów posiada prywatne pokoje, do których klient może zaprosić striptizerkę, by ta wykonała wybrany taniec tylko dla niego. Tak spędzona noc na długo pozostaje w pamięci.

Pasja
Nocne kluby to miejsca najlepszej zabawy. Wypełnione alkoholem, muzyką, pięknymi kobietami, intrygują i wabią do siebie spragnionych odskoczni mężczyzn. Nie ma lepszego miejsca jeśli szukamy wysublimowanej rozrywki. Zapewne wielu z nas zastanawiało się, jaki jest punkt widzenia drugiej strony, czyli co taniec oznacza dla samych striptizerek. Traktują to jak zwykłą pracę czy raczej jako jedno ze swoich zainteresowań? Striptizerka wkłada mnóstwo wysiłku w każdy swój występ. To sposób na życie, a dla wielu również pasja.

Zapytaliśmy Milenę, która pracuje w nocnym klubie w Warszawie, czym jest dla niej striptiz.
- Jasne, że jest dla mnie źródłem dochodu, ale nie tylko. Gdybym traktowała swoją pracę jedynie w taki sposób, daleko bym nie zaszła. Jestem profesjonalną striptizerką i striptiz jest moim życiem. Prawie codziennie trenuję i chodzę na siłownię, by utrzymać kondycję. Wystarczy tydzień lub dwa bez treningu i już czuję znaczący spadek formy. Na początku kariery zapisałam się do jedynej wtedy szkoły, która oferowała naukę pole dance. Jest to niezwykle trudny rodzaj tańca, wymaga dużych umiejętności i siły. Musiało minąć wiele tygodni, podczas których niejednokrotnie chciałam zrezygnować ze striptizu, póki nie wykonałam pierwszego układu bez wahania i bez protestów ze strony mojego ciała. Teraz mogę powiedzieć, że jeszcze bardziej kocham taniec, a pracując w klubie, realizuję swoją pasję.

Każdy decyduje o sobie, dlatego dla niektórych dziewczyn striptiz jest tylko przygodą i świetną okazją do nauczenia się czegoś nowego. Dla pozostałych stanowi on treść życia, wkładają mnóstwo czasu i wysiłku, by dojść do perfekcji, a samodoskonalenie się w tańcu erotycznym sprawia im dużo przyjemności i satysfakcji. W takim układzie związek striptizerki i klientów strip clubu jest wprost idealny, ponieważ każdy dostarcza sobie potrzebnych bodźców. Goście otrzymują rozrywkę na najwyższym poziomie i odpowiednie pobudzenie, a striptizerka spełnia się w tym, co kocha. Jest podziwiana za swój występ, o czym może się przekonać za każdym razem, gdy widzi pożądanie w spojrzeniach klientów klubu.

Taniec erotyczny ma głębokie korzenie. Bywał różnie postrzegany przez środowiska, przeżywał swoje lepsze i gorsze okresy. Niezmiennie jednak stanowi źródło rozrywki i relaksu dla spragnionych widoków kobiecego ciała. Od zawsze budził też zainteresowanie tej części płci pięknej, która marzyła o rozbudzaniu zmysłów najpiękniejszą formą ekspresji, jaką jest taniec. Obecnie striptiz cieszy się rosnącą popularnością. Powstały liczne szkoły tańca, w których każda kobieta może spróbować swoich sił i nauczyć się wykonywać pole dance czy taniec na rurze. Nie jest to proste zadanie, ale z całą pewnością możliwe do zrealizowania. Potwierdzi to każda striptizerka, której pasją jest własna praca.


autor: Brayan31

Komentarze

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować lub jeśli nie masz konta zarejestruj się.

Artykuły

Bdsm dla opornych

Bdsm dla opornych

Bdsm to zabawa tylko dla dorosłych, ale nie tylko dla stałych bywalców portali jak Roksa czy RG Club. W tych czterech literach mieści się wszystko, co mocne i ekscytujące w seksie. Odrobina siły oraz kontrolowanej przemocy doda naszemu życiu erotycznemu trochę pikanterii i sprawi, że odkryjemy nowe sposoby osiągania przyjemności, dostarczając sobie przy tym niezapomnianych wrażeń. Tylko od nas zależy, jak daleko posuniemy się w tej ostrej grze. Wprowadzenie Rozszyfrowany skrót składa się na słowa: bondage (wiązanie), domination (dominacja) i sm czyli sado maso. Niektórzy mogą być przerażeni, ale interpretacja tych wyrażeń jest różna w zależności od preferencji. Dla jednych oznacza to przewiązanie nadgarstków partnera jedwabnym materiałem, delikatne szczypanie sutków i ewentualne klapsy. Dla drugich natomiast znaczy to tyle, co zawieszanie związanego partnera pod sufitem i zadawanie realnego bólu. Ile ludzi, tyle pomysłów i sposobów na satysfakcjonujące sesje bdsm. Podobno każdy z nas ma mniejsze lub większe skłonności do zachowań sado maso, a praktyki z tym związane są dla wielu wyjątkowo silnym bodźcem erotycznym. Sado maso jest z kolei nieodłącznym elementem dominacji, a ta konsekwentnie wskazuje na uległość i wiązanie. W ten sposób powstała paleta przeplatających się wzajemnie zjawisk, które są w stanie spełnić nawet najbardziej osobliwe fantazje erotyczne. Bdsm... czytaj więcej »

Seks analny, czyli czemu anal staje się coraz popularniejszy

Seks analny, czyli czemu anal staje się coraz popularniejszy

Dla pierwszych jest jedynie elementem urozmaicenia życia erotycznego i domeną portali jak RG Club czy Roksa, dla drugich natomiast stałym punktem w codziennej grze łóżkowej. Potrafi szokować, wzbudzać kontrowersje i zażarte dyskusje na forach internetowych. Głośno się o nim mówi nie tylko w sieci, ale także w każdej sypialni. Co sprawia, że seks analny cieszy się coraz większą popularnością? Anal w przeszłości Towarzyszył człowiekowi od zamierzchłych czasów, był praktykowany już w starożytności. Znane są obrazy z różnych epok historycznych przedstawiające kobiety i mężczyzn, uprawiających ten rodzaj miłości. To pokazuje, że ludzie żyjący przed wiekami także potrafili odkryć i docenić przyjemność płynącą z seksu analnego. Mało tego, tak bardzo wpisał się w codzienność tamtych czasów, że sam akt uwieczniano na płótnie jak scenkę rodzajową. Rosnąca popularność Po 1989 roku Polska zaczęła budzić się z komunistycznego letargu. Zaczęliśmy powoli odzyskiwać pełnię życia we wszystkich obszarach. Wraz z pojawieniem się internetu w latach 90, zaczęły napływać do nas mało rozpowszechnione dotąd treści, w tym również te o tematyce erotycznej. I w ten sposób dotarło do nas ostre porno, które obfitowało w bdsm, fisting czy seks analny. Liczby świetnie ukazują wzrost popularności analu na przestrzeni lat. W 1992 roku uprawiało go 6% badanych, natomiast w 2008 roku już 18%. Te... czytaj więcej »

69 na okręcie

69 na okręcie

Przemierzają morza i oceany, byli na niemal wszystkich kontynentach, mieli okazję poznać różne oblicza egzotycznych krajów. Są w ciągłym ruchu i rzadko odwiedzają rodzinne strony. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia, fantastyczny oral i miłość do 69. Mają na siebie pomysł i lubią seks – jest to idealna mieszanka, by wieść życie pełne przygód. Przeprowadziliśmy wywiad z Dominiką i Tomaszem, którzy niezmiennie od trzech lat, stanowią szczęśliwą parę. Redakcja: Opowiedzcie o tym, jak się poznaliście. Tomasz: Poznaliśmy się w pracy. Od ponad pięciu lat pracuję jako technik na statku wycieczkowym pewnych zagranicznych linii. Pamiętam, że w tamtym czasie trwały przygotowania do rejsu, który miał wypłynąć za dwa tygodnie. Wtedy pierwszy raz zobaczyłem Dominikę. Dominika: Haha, trudno zapomnieć. Stałeś jak wryty i wlepiałeś we mnie oczy. Dostałam pracę na statku jako kelnerka. To była pierwsza praca w moim życiu. Nie myślałam o tym, że przy okazji znajdę miłość. Wiem, że brzmi to romantycznie, ale jak Tomek w końcu zebrał się na odwagę, by ze mną porozmawiać, wiedziałam, że będzie to coś więcej niż przelotny romans. R: Praca na tak ogromnym statku wycieczkowym jest zapewne absorbująca. Mieliście czas dla siebie? D: Na początku było nam trudno spotykać się choćby na chwilę. Pracowaliśmy na zmiany, często mijaliśmy się w trakcie dnia. Musieliśmy opracować system... czytaj więcej »