Wiek
Cena za 1h.
Godziny
Wyjazdy
Języki
Wzrost
Waga
Biust
Kolor włosów
Striptiz
Masaż
Strój
Pocałunki
Trójkąt
Seks
Seks oralny
BDSM
Fetysz
wyczyść
filtry
Striptiz – moja pasja, twój relaks

Striptiz – moja pasja, twój relaks

Taniec erotyczny jest prawdziwą sztuką. Wiedzą to wszyscy ci, którzy bywają w klubach ze striptizem i potrafią odróżnić dobry występ od przeciętnego. Wprawdzie Polska to nie Paryż, który uchodzi za europejską stolicę striptizu, ale śmiało można stwierdzić, że w naszym kraju ta sfera ciągle się rozwija i prezentuje coraz wyższy poziom. Striptiz w nocnych klubach jest wspaniałą rozrywką dla jego klientów oraz sposobem na życie dla wielu dziewczyn.

Badacze są przekonani, że taniec erotyczny był znany już w starożytności. Służył zupełnie innym celom, niż obecnie. Wykonywany przez kobietę, miał za zadanie oczarować potencjalnego kandydata na męża. W XVIII i XIX wieku rozbierany taniec zaczął wstępować do teatru burleski i teatrów typu variete. Poprzez kabarety, bary, nocne kluby, agencje towarzyskie – striptiz stawał się coraz bardziej popularny, z sukcesem zdobywając szerokie grono zainteresowanych tym rodzajem rozrywki. Dzisiaj na stałe wpisał się w nocne życie każdego miasta i uchodzi za typowo męską formę relaksu.

Striptiz i jego odmiany
Tłumaczenie słowa striptease jest proste i jednoznaczne. Strip oznacza rozbieranie, a tease – drażnienie się z kimś. Dosłownie polega więc na powolnym rozbieraniu się w taki sposób, by publiczność nie mogła się doczekać następnego kroku i następnej zrzuconej części garderoby. Środkiem do wywołania podniecenia jest tu stopniowanie napięcia i taniec kobiecego ciała w rytm muzyki. Tym sposobem striptizerka musi zbudować gorącą atmosferę i swoimi ruchami wywołać podniecenie tak, by obserwujący ją goście nie mogli doczekać się momentu, w którym odkryje kolejny kawałek ciała.

Niezwykle widowiskową odmianą striptizu jest pole dance. Stanowi ono połączenie gimnastyki, akrobatyki, a nawet zawiera elementy baletu. Ten hipnotyzujący dla widza spektakl na rurze, wymaga od striptizerki ogromnej sprawności i siły. Pole dance stało się bardzo popularne na przestrzeni lat, nie tylko w formie pokazu erotycznego – organizowane są zawody krajowe oraz międzynarodowe w tej wymagającej sztuce tańca.

Do najbardziej znanych należy również lap dance. Ten zmysłowy taniec zrobi furorę na każdym wieczorze kawalerskim, ale także podczas regularnych występów striptizerek. Jest najbardziej ekscytującym, wywołującym lawiny podniecenia seansem, w którym tancerka znajduje się najbliżej klienta. Siedząc na jego kolanach, wykonuje ruchy przypominające stosunek płciowy; ociera się i wije – wywołuje tym pożądany efekt. Wszyscy klienci strip clubów uwielbiają lap dance za bardzo bliski kontakt z ciałem striptizerki.

Magia klubów nocnych czaruje swoimi wdziękami tak, że nie jest w stanie się jej oprzeć żaden mężczyzna. Striptiz fascynuje do tego stopnia, że każdy gość marzy o tym, by noc nie miała końca. Praktycznie większość strip clubów posiada prywatne pokoje, do których klient może zaprosić striptizerkę, by ta wykonała wybrany taniec tylko dla niego. Tak spędzona noc na długo pozostaje w pamięci.

Pasja
Nocne kluby to miejsca najlepszej zabawy. Wypełnione alkoholem, muzyką, pięknymi kobietami, intrygują i wabią do siebie spragnionych odskoczni mężczyzn. Nie ma lepszego miejsca jeśli szukamy wysublimowanej rozrywki. Zapewne wielu z nas zastanawiało się, jaki jest punkt widzenia drugiej strony, czyli co taniec oznacza dla samych striptizerek. Traktują to jak zwykłą pracę czy raczej jako jedno ze swoich zainteresowań? Striptizerka wkłada mnóstwo wysiłku w każdy swój występ. To sposób na życie, a dla wielu również pasja.

Zapytaliśmy Milenę, która pracuje w nocnym klubie w Warszawie, czym jest dla niej striptiz.
- Jasne, że jest dla mnie źródłem dochodu, ale nie tylko. Gdybym traktowała swoją pracę jedynie w taki sposób, daleko bym nie zaszła. Jestem profesjonalną striptizerką i striptiz jest moim życiem. Prawie codziennie trenuję i chodzę na siłownię, by utrzymać kondycję. Wystarczy tydzień lub dwa bez treningu i już czuję znaczący spadek formy. Na początku kariery zapisałam się do jedynej wtedy szkoły, która oferowała naukę pole dance. Jest to niezwykle trudny rodzaj tańca, wymaga dużych umiejętności i siły. Musiało minąć wiele tygodni, podczas których niejednokrotnie chciałam zrezygnować ze striptizu, póki nie wykonałam pierwszego układu bez wahania i bez protestów ze strony mojego ciała. Teraz mogę powiedzieć, że jeszcze bardziej kocham taniec, a pracując w klubie, realizuję swoją pasję.

Każdy decyduje o sobie, dlatego dla niektórych dziewczyn striptiz jest tylko przygodą i świetną okazją do nauczenia się czegoś nowego. Dla pozostałych stanowi on treść życia, wkładają mnóstwo czasu i wysiłku, by dojść do perfekcji, a samodoskonalenie się w tańcu erotycznym sprawia im dużo przyjemności i satysfakcji. W takim układzie związek striptizerki i klientów strip clubu jest wprost idealny, ponieważ każdy dostarcza sobie potrzebnych bodźców. Goście otrzymują rozrywkę na najwyższym poziomie i odpowiednie pobudzenie, a striptizerka spełnia się w tym, co kocha. Jest podziwiana za swój występ, o czym może się przekonać za każdym razem, gdy widzi pożądanie w spojrzeniach klientów klubu.

Taniec erotyczny ma głębokie korzenie. Bywał różnie postrzegany przez środowiska, przeżywał swoje lepsze i gorsze okresy. Niezmiennie jednak stanowi źródło rozrywki i relaksu dla spragnionych widoków kobiecego ciała. Od zawsze budził też zainteresowanie tej części płci pięknej, która marzyła o rozbudzaniu zmysłów najpiękniejszą formą ekspresji, jaką jest taniec. Obecnie striptiz cieszy się rosnącą popularnością. Powstały liczne szkoły tańca, w których każda kobieta może spróbować swoich sił i nauczyć się wykonywać pole dance czy taniec na rurze. Nie jest to proste zadanie, ale z całą pewnością możliwe do zrealizowania. Potwierdzi to każda striptizerka, której pasją jest własna praca.


autor: Brayan31

Komentarze

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować lub jeśli nie masz konta zarejestruj się.

Artykuły

Sponsoring – magia XXI wieku

Sponsoring – magia XXI wieku

Trudno określić fenomen sponsoringu, jedno jest pewne – ta forma wzajemnych relacji kwitnie w obecnych czasach. Jest to bardzo wygodny sposób na zaspokojenie rozmaitych potrzeb, nie tylko tych seksualnych. Czego kobiety i mężczyźni oczekują po spotkaniach sponsorowanych? Jak wygląda taki układ i jakie korzyści zyskują obie ze stron? Każdy, kto oglądał film „Galerianki” ma obraz tego, czym jest sponsoring. Produkcja ta w dość dosadny sposób pokazała życie nastolatek, które w galeriach handlowych polowały na mężczyzn, oferując im swoje usługi seksualne w zamian za prezenty. Tekst „jak kupisz mi jeansy, to zrobię ci loda” wypowiedziany przez jedną z bohaterek filmu, został szeroko zapamiętany wśród publiczności. Przeglądając ogłoszenia towarzyskie z portali można się zorientować, że w rzeczywistości nie wygląda to tak dosłownie, a wymagania kobiet i mężczyzn w tym temacie wybiegają daleko poza wspomniane wyżej jeansy i oral. Dla kogo jest sponsoring Dla wszystkich, którzy szukają układu na wyłączność. To, czym go wypełnią, zależy od indywidualnych potrzeb każdej ze stron. Seks, wspólne wyjazdy czy wyjścia – liczy się miło spędzony czas. Mężczyźni wcielający się w rolę sponsora, oczekują zazwyczaj kontaktów seksualnych czy spełnienia fetyszy takich jak fetysz stóp lub bdsm. Bardzo często nie posiadają stałych partnerek, nie chcą lub nie mają czasu na związek W tym wypadku... czytaj więcej »

Ogłoszenia towarzyskie dla kobiet

Ogłoszenia towarzyskie dla kobiet

Utarty schemat podpowiada nam, że ogłoszenia towarzyskie powstały z myślą o mężczyznach. Jest w tym dużo prawdy, ponieważ 90% anonsów erotycznych dotyczy ofert kobiet – wystarczy wejść na portal Roksa, RG Club lub dowolny inny serwis o tej tematyce, by przekonać się, że sex dziewczyny, masażystki czy striptizerki stanowią jego główną treść. Jednak wśród ogłoszeń erotycznych można znaleźć atrakcje zarezerwowane tylko dla kobiet. Wiele kobiet ceni sobie dobrą zabawę, wyprzedzając nieraz mężczyzn w tej kwestii. Potrafią sprawiać sobie rozmaite przyjemności, poczynając od tych niewinnych jak babskie wieczory przy winie i plotkach, aż po te bardziej niegrzeczne jak szalone wieczory panieńskie czy seanse masażu erotycznego. Ogłoszenia towarzyskie oferują im mnóstwo ekscytujących doznań, ale sprawiają ponadto praktyczną funkcję. Mężczyzna do wynajęcia W życiu każdej kobiety zdarzają się sytuacje, w których wypada pokazać się z partnerem. Poczynając już od studniówki, przez wesela, bankiety, a kończąc na imprezach i spotkaniach biznesowych. W przypadku braku stałego partnera, wybór często bywa ograniczony. Mając za opcję mało atrakcyjnego znajomego lub takiego, co do którego istnieje obawa, że nie popisze się elokwencją w towarzystwie, kobiety szukają innych rozwiązań. Nie lada wsparciem w tej kwestii okazują się ogłoszenia erotyczne mężczyzn, którzy oferują swoje towarzystwo... czytaj więcej »

Anonse towarzyskie – wirtualne zło czy przyjemna odskocznia

Anonse towarzyskie – wirtualne zło czy przyjemna odskocznia

Od zawsze wywoływały skrajne emocje i były powodem do zażartych dyskusji w różnych kręgach. Anonse towarzyskie w jednych budziły zgorszenie, a ich autorów uważano za osoby zdemoralizowane. Inni natomiast potrafili podejść do zagadnienia z dystansem i zrozumieniem. Ile osób, tyle opinii na ten temat. Wraz z upływem czasu, mit związany z ogłoszeniami erotycznymi został w dużej mierze obalony, a strony takie jak roksa czy odloty.pl zaczęły zyskiwać na popularności. Dawniej anonse towarzyskie miały wielu przeciwników i spotykały się z nikłą akceptacją społeczeństwa. W konserwatywnych środowiskach wzbudzały oburzenie, a w najlepszym przypadku tylko zwykły niesmak. Stały się tematem tabu, za to jeśli się o nich mówiło, to tylko negatywnie. Wszechobecna pruderia powodowała zamknięcie na sferę erotyczną i potrzeby seksualne – nikt nie rozmawiał wtedy o fantazjach erotycznych, a tym bardziej o tym, że można je spełnić u dziewczyny do towarzystwa. Nieznajomość zagadnienia wcale nie była przeszkodą w wygłaszaniu nieprzychylnych opinii przez niektóre osoby, dlatego niesłuszna zła fama niosła się szerokim echem przez długi czas. Sex oferty wczoraj i dziś Im bliżej współczesności, tym coraz większa otwartość na tematy związane z seksem i tym samym na ogłoszenia towarzyskie. Oczywiście, dzisiaj nadal można spotkać ludzi, których krępuje nagość, a słowo gangbang wywołuje płomienny... czytaj więcej »