Wiek
Cena za 1h.
Godziny
Wyjazdy
Języki
Wzrost
Waga
Biust
Kolor włosów
Striptiz
Masaż
Strój
Pocałunki
Trójkąt
Seks
Seks oralny
BDSM
Fetysz
wyczyść
filtry

Pytania i odpowiedzi

Tak, anonse są w pełni darmowe. Umieszczanie ich w serwisie rg-club.pl nie wymaga uiszczania jakichkolwiek opłat.

Tak, przeglądanie anonsów nic nie kosztuje. Ponadto mogą robić to także niezarejestrowani użytkownicy.

Aby założyć konto należy kliknij przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ.

Nastepnie wybierz odpowiedni rodzaj konta: RECENZENT lub OGŁOSZENIODAWCA i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.

Później wpisz odpowiednie dane i kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ.

Aby aktywować konto RECENZENTA wejdź na skrzynkę pocztową, którą wskazałeś w formularzu i kliknij w przesłany przez nas link aktywacyjny.

Jeśli nie znajdziesz maila z naszego serwisu, sprawdź w spamie i skontaktuj się z nami mailowo lub poprzez czat pomocy w prawym dolnym rogu.

Konto OGŁOSZENIODAWCY jest aktywne automatycznie po zakończeniu procedury rejestracji.

Następnie kliknij ZALOGUJ i zacznij przygodę z naszym serwisem!

Ogłoszeniodawca ma możliwość dodawania nieograniczonej liczby anonsów, zarządzania nimi z wygodnego panelu użytkownika oraz promowania swoich anonsów i dzięki temu zdobywania większej ilości klientów.

Właściciel konta recenzenckiego może tworzyć listy ulubionych anonsów, wysyłać wiadomości do ogłoszeniodawców, komentować ich anonse a także może brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne i wartościowe nagrody.

Anonse dodawać mogą tylko zalogowani użytkownicy.

Dodawanie anonsu na naszym serwisie jest całkowicie darmowe.

Aby dodać anons kliknij w przycisk DODAJ ANONS.

Nastepnie zapoznaj się ze wskazówkami i zacznij od wybrania swojej kategorii w I kroku.

Po uzupełnieniu kroku I kliknij przycisk dalej i przejdź do kroku II czyli danych podstawowych.

Zawsze możesz wrócić do poprzedniego kroku klikają przycisk wstecz.

Postepuj podobnie w przypadku każdego kroku uzupełniając wszystkie wymagane dane.

Po uzupełnieniu kroków od I do IV, przejdź do kroku V w którym możesz zobaczyć podgląd swojego anonsu.

Jeśli wszystko się zgadza kliknij zatwierdź.

Dodany anons będzie oczekiwać jeszcze na sprawdzenie przez naszego administratora.

Czas oczekiwania to maksymalnie 2 dni robocze.

Zatwierdzony anons zmieni status z niekatywnego na aktywny w panelu użytkownika (napis "Nieaktywne" zniknie).

Każdy anons dodany przez ogłoszeniodawców przechodzi procedury uzyskania akceptacji na publikację. Z reguły trwają one do 48 godzin w dni robocze i zawsze są wykonywane przez administrację serwisu rg-club.pl. Pamiętaj, że aby Twój anons był widoczny musi zawierać co najmniej 2 zdjęcia, z czego jedno musi wyraźnie przedstawiać Twoją sylwetkę.

Mailowo (biuro.polska@rg-club.pl), telefonicznie (888-752-239) bądź z wykorzystaniem czatu technicznego, którego okienko znajduje się zawsze w prawym dolnym rogu ekranu.

Zaloguj się na stronie rg-club.pl. Po zalogowaniu najedź kursorem na ikonę Menu znajdującą się na pasku górnym naszego serwisu. Wybierz opcję "Promowanie". Twoim oczom ukaże się lista anonsów, które dodałeś/aś. Wybierz typ wyróżnienia klikając odpowiedni przycisk. Następnie zaakceptuj swój wybór klikając przycisk "Wybierz". Aby zakończyć promowanie anonsu dokonaj płatności poprzez kliknięcie przycisku "Zapłać", a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie.

W trakcie dodawania anonsu, a dokładniej w kroku IV istnieje możliwość dodania video. Wystarczy w tym celu dojść do tego kroku uzupełniając wszystkie wymagane w pierwszych trzech krokach dane, a następnie znaleźć na stronie miejsce w którym znajduje się przycisk "Dodaj video" i kliknąć go. Kolejną czynnością wymaganą do dodania video jest odnalezienie swojego video na dysku twardym komputera, zaznaczenie go i kliknięcie przycisku "Otwórz".

Jeśli chcesz dodać video do opublikowanego już anonsu, przejdź do panelu użytkownika. Następnie wybierz anons, do którego chcesz dodać video i kliknij na napis "edytuj" znajdujący się obok nazwy danego anonsu. Zobaczysz ekran podobny do ekranu dodawania anonsu. Wybierz "Krok IV" z górnego paska, a następnie znajdź przycisk "Dodaj video" i kliknij. W oknie wyboru wskaż miejsce na Twoim dysku twardym, w którym znajduje się video które chcesz dodać. Wybierz je jednym kliknięciem i naciśnij przycisk "Otwórz". Po przesłaniu video będzie od razu widoczne w Twoim anonsie.

Aby skomentować anons zaloguj się na swoje konto recenzenta.

Następnie odszukaj interesujący Cię anons, otwórz go i kliknij na ikonę z napisem "Dodaj pochwałę" znajdującą się pod galerią zdjęć.

Po kliknięciu na ikonę pojawi się specjalne okno w którym możesz wpisać treść swojego komentarza i opublikować go poprzez kliknięcie przycisku "Wyślij".

Aby edytować anons otwórz panel użytkownika.

Następnie wybierz listę anonsów. Odszukaj na liście anons, który chcesz edytować i kliknij przycisk "edytuj" znajdujący się obok jego nazwy.

Po edycji swojego anonsu naciśnij przycisk "Zatwierdź" aby zaktualizować dane.

Otwórz panel użytkownika.

Następnie wybierz "Profil".

Wprowadź swoje nowe dane kontaktowe i naciśnij przycisk "Zapisz zmiany".

Jeśli chcesz potwierdzić galerię anonsu w trakcie jego dodawania wystarczy, że na ekranie kroku IV znajdziesz punkt 3 i postąpisz zgonie ze wskazówkami zapisanymi w tym punkcie.

Jeśli natomiast chcesz potwierdzić galerię anonsu, który już został opublikowany, wystarczy że otworzysz panel użytkownika, odnajdziesz na liście swoich anonsów ten, który chcesz potwierdzić, wybierzesz opcję "edytuj" a następnie w kroku IV odnajdziesz punkt 3 i dostosujesz się do wskazówek tam zapisanych.

Potwierdzenie galerii niewątpliwie dodaje autentyczności Twoim anonsom i przyciąga więcej potencjalnych klientów.